Galerie

Dům je zařízen v moderním i venkovském stylu s důrazem na detaily.
V okolí domu jsou k prozkoumání kouzelná zátiší.

Přízemí

Při vstupu do domu po pravici, můžete ihned usednout na lavici, následuje  prostorná tzv. lyžárna se sušárnou a koupelna. Dále se zde nachází menší pokoj s rozkládacím gaučem (pro 1-2 osoby), skříní, TV stolem a televizí. Po levici za stěnou prostory lemuje plně vybavená kuchyň s jídelní koutem, který přechází v té samé místnosti v část relexační, obývací s idylickými výhledy na malebnou Brannou. Uklidňující zvuky zvonů neobyčejného místního kostela Vám připomenou, že začíná nový den, že je čas k obědu a také pomalu jít „na kutě“.

Horní patro

V patře jsme pro Vás připravili dvě ložnice (2 x 4 osoby), každá s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, šatní skříní, komodou. Cestovní postýlka a další vybavení pro děti je k dispozici na vyžádání.
Váš nerušený spánek jsme pojistili kvalitními matracemi umístěnými nejen v manželských postelích, ale i ve dvou samostatných lůžkách.

Dům a okolí

U domu je terasa, kterou „hlídá“ záhon léčivých echinaceií. Vedle domu kotví pergola s úložnou zamykatelnou částí na vaše kola, kočárky atd. a také částí odpočinkovou. Zahradní nábytek nepřehlédnete.
Cíp pozemku zdobí přírodní ohniště, kde by mohla vzniknout „Reklama na ticho“. Tyče na opékání visí na javoru. PEPO a papírové tácky jsou k dispozici v domě.

Vybavení 

WiFi zdarma
Parkování zdarma
Lyžárna, sušárna
Cestovní postýlka
Přírodní ohniště
Televize
Kávovar
Myčka
Úschovna kol
Papírové info o okolí
Elektrokotel
Podlahové vytápění
Vlastní stravování

Více informací o výletech, zábavě a dalších místech k navštívení v blízkosti IDYLKY naleznete na webových stránkách e-chalupy.cz.

Těšíme se na Vás a přejeme všem návštěvníkům, aby Vám toto, pro nás, idylické hnízdo a jeho okolí přineslo příjemné zážitky a měli mnoho důvodu se vracet.

Plevovi

Máte zájem o ubytování?

Máme volné termíny. Rezervujte si IDYLKU ještě dnes! Objevujte nová místa v malebné krajině Branné a okolí nebo si jen tak relaxujte, odpočívejte, načerpejte sílu a energii.